Haber

Yeni ICO'lara dikkat!

Son zamanlarda artan ICO sayısı yatırımcıların kafasını karıştırıyor. Hangi ICO’ya güveneceğini, hangisinin gelecek vadettiğini belirlemek isteyen yatırımcılar için güzel bir yazı hazırladık.

Altcoinlerin çoğu ICO aşamasından geçiyor ve yatırım topluyor. Kimisi bonus programlarıyla facebook, twitter, slack, telegram, whatsapp gibi sosyal medya platformlarında aktif olan kullanıcılara da koin veriyor. Öncelikle bonus konusunda şunu net olarak söyleyebiliriz, genellikle bonus dağıtmayan ICO’lar daha güveniliyor oluyorlar. Çünkü bu durum bonus programlara ihtiyaç duymadan ilerleyebileceklerine emin oldukları bir yol haritaları olduğunu gösteriyor.

ICO sürecinde genellikle ethereum üzerinden satışlar gerçekleştiriliyor bu amaç için en çok kullanılan wallet ise: myetherwallet.com

Bazı ICOlar pasaport veya kimlik numarası ile ön kayıt programı başlatıyor, sadece ön kayıtta bulunmuş olan kişiler ICO sürecinde alım yapabiliyorlar.

ICOlarla ilgili en önemli durum hacklenme ve SCAM riski! Birçok büyük proje hacklendi ve yatırımcıların gönderdiği bütün para hesaplardan çalındı. Bu nedenle çok iyi araştırmadan ICOlara bulaşmamak gerekiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Bitcoin, ethereum, litecoin nedir bunlar? Hiçbir şey anlamıyor musunuz? Coinlerin anadili koince hepsini basitçe anlatacak.

Çok yakında..

Copyright © 2017 koince.com

Yukarı Çık

Hey there!

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
of

Processing files…